ŞİFALI TERMAL DEVREMÜLK

ŞİFALI TERMAL DEVREMÜLK : Şimdi ömür boyu termal devremülk almanın tam zamanı Resmi Tapulu olduğundan çocuklarınıza ve torunlarınıza da kalacak süper bir yatırım yapmaya ne dersiniz? Ayrıca 1)Sağlığınızı Koruyun 2)Kira Derdinden Kurtulun 3)Kazanç Sağlayın ve Çok Daha Fazlası…

Dünyanın 7 harikası diye bilinen yerleri mutlaka duymuşsunuzdur.İşte bu turistik tesisler de öyle bir yer.İnsanlık tarihinin binlerce yıllık sağlıklı yaşam efsanesi , sadece bizim topraklarımıza bahşedilmiş eşsiz zenginliklerden biri olarak 21.yy bilim ve teknolojileri ışığında bu şifalı termal devremülklerde yeniden canlanıyor. Dünyanın en gözde doğal şifalı termal tesislerinin bulunduğu afyonkarahisar-gazlıgöl mevkiinde en az %100 prim yapacak olan binbir derde deva şifalı sicak su kaynaklarındaki devremülklerden almakla aslında yaşamın kaynağına sahip olacaksınız. Gazlıgöl’ün sınırları içerisinde bulunduğu Afyonkarahisar’ın coğrafi konumu, sahil bölgelerine ve büyük merkezlere yakın olması, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri bu etkenlerden bazılarıdır. Ancak, Gazlıgöl’e talep yoğunluğunun asıl önemli nedeni eşsiz mineral kompozisyonuyla termal şifalı sularıdır. Dünyanın farklı bölgelerinde binlerce sıcak su kaynağı bulunmakla birlikte, her sıcak su termal su değildir ve şifa sağlayamaz! Türkiyemiz, jeotermal kaynaklar bakımından çok zengin ve çok eski çağlardan beri kullanılan kaplıcalara sahip.Eskiden sadece “hamam”larla sınırlı olan termal tesisler, son yıllarda yerini birçok modern üniteden oluşan kaliteli ve çok yönlü tesislere bıraktı. Günümüzde teşhis ve tedavi merkezleri gibi bölümleri de içeren termal tesisler, genel ve özel yüzme havuzları, tedavi havuzu, masaj üniteleri, çamur tankları, buhar banyoları, sauna ve Türk hamamları gibi bölümlerden oluşuyor… Gazlıgöl; hepimizin yıllardır severek içtiği Kızılay Maden Suyu dolum tesislerinin olduğu, son zamanlarda hükümet ve yatırımcı işbirliği ile Türkiye’nin hatta ve hatta DÜNYANIN Termal Başkenti olmaya adaydır.Hizmet sanayinin önemli yatırımcıları şu anda Afyon Gazlıgöl’de; motel, otel, termal tesis, termal sağlık merkezleri başta olmak üzere, her türlü sosyal ve kültürel alanların yapımına devam etmektedir. Ayrıca hükümet tarafından da bu bölge turistik alan ilan edilmiştir. Bu nedenle önümüzdeki yıllar içerisinde (2010 sonuna kadar) bu bölgede tamamlanacak, Havaalanı, Golf Merkezi, Termal Sağlık Tesisleri gibi önemli sayılabilecek hizmetler başlamıştır.
Bitirilmesi planlanan zamandan çok daha erken tamamladığımız Önceki 2 projemizden sonra Yapımına devam edilen ve Aralık 2010 yılında tamamen devreye alınması planlanan bu termal tesisimizden faydalanmanız menfaatinize olacaktır.(Önceki tesislerimizi de gezilerde size göstereceğiz) Şu anda sıradaki 7 projemize ortak olmayı hedefleyen tanınmış yerli ve yabancı turizm şirketleri olduğunu gururla belirtelim…
Dairelerimiz toplam kullanım alanı 80 metrekare olacak şekilde dizayn edilmiştir.Süperlüx full eşyalı dairenizin İçerisinde 1,25 x 2,25 genişliğinde ve 1,20 derinliğinde SADECE SİZE ÖZEL termal bir havuzunuz da bulunmaktadır.10 yıllık, 15 yıllık kullanım gibi olmayıp, ömür boyu kullanabileceğiniz, çocuklarınıza ve torunlarınıza miras bırakabileceğiniz tapulu malınız olacaktır. Dilerseniz istediğiniz zaman mülkünüzü satarak, taksitleriniz dahi bitmeden süper kar edebileceğiniz harika bir yatırım aracı olarak da düşünebilirsiniz. Şirket tarafından diğer tatil yerlerindeki oteller ile anlaşma yapılacak ve anlaşma yapılan oteller tarafınıza bildirilecektir. Sizin talebiniz doğrultusunda; alacağınız bu devremülkü kullanmak yerine anlaşmalı otellerden birini seçerek orada konaklama olanağınız dahi olacaktır.Yani bu devremülklerden birtane aldığınızda Türkiyenin herhangi bir yerindeki anlaşmalı olduğumuz otellerden birini seçerek orada konaklama olanağı da sağlanıyor.Süper bir şey dediğinizi duyar gibiyim.
Şimdi anlatacaklarımı lütfen can kulağıyla dinleyin.Diyelim ki her ay 500tl verip kirada oturuyorsunuz.Yani oturduğunuz ev için yılda 6000tl kira ödemiş oluyorsunuz değil mi? Hem de ödediğiniz onca paraya rağmen hiçbirşeye sahip olamıyorsunuz. Oysa ki bizim daire tipi devremülklerden 3 tane alsanız ve bunları kiraya verseniz hayatınız boyunca kendi oturduğunuz evin kira derdinden kurtulduğunuz gibi çocuklarınıza ve torunlarınıza bile bırakabileceğiniz Resmi Tapulu devremülklerin sahibi oluyorsunuz.Üstelik bütün dünyanın gözbebeği olan bir yerde her yıl süper primler yapacak bir yatırım yapmış oluyorsunuz.İstediğiniz zaman aldığınız fiyatın çok üzerinde satabilir, istediğiniz zaman kendiniz de gidip tapulu mülkünüzde olmanın huzuru içinde kalabilirsiniz.Yada anlaşmalı olduğumuz Türkiyenin herhangi bir otelinde kalabilirsiniz.Nasıl beğendiniz mi? Belki de bu açıdan hiç düşünmemiştiniz değil mi?
ÇÜNKÜ EĞER SİZ KALMAYACAKSANIZ ALACAĞINIZ BU DEVREMÜLKLERİ BİZ GÜNLÜĞÜ 200tlDEN KİRAYA VERMEYİ GARANTİ EDİYORUZ.YANİ BİR DEVREMÜLKTEN YILLIK 200tlx10gün=2000tl KİRA GELİRİNİZ OLUYOR.BÖYLECE 6000tlye ALACAĞINIZ BİR DEVREMÜLK KENDİNİ 3 (ÜÇ) YILDA AMORTİ EDİYOR.EVET YALNIŞ OKUMADINIZ SADECE 3 (ÜÇ) YILDA KENDİNİ AMORTİ EDEN BAŞKA BİR YATIRIM ARACI VAR MI ?

Hastalıkların,stresin ve yaşlanma korkusunun arttığı günümüzde doğal sifalı sicak sular gerek kaplıcasında kalmak gerekse içme suyu olarak kullanılmak suretiyle birçok hastalığı iyileştirici özelliğinin yanında gençlik,güzellik ve anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) uygulamalarıyla oldukça rağbet görmektedir.Hatta bu suların çamur kürleri ambalajlanıp kırışıklık giderici markalar adı altında Avrupa eczanelerinde oldukça yüksek fiyatlardan satılıyor.Belirtmekte yarar var avrupa ve amerika nüfusu giderek yaşlanmakta ve günümüzde dünya genelinde hastalıkların oranı artmakta.Bu demektirki doğal şifalı su kaynakları hergeçen gün dünya insanlığı için daha da büyük önem taşıyacak ve hergeçengün kaynakların bulunduğu yerler paha biçilmez değere ulaşacak.Yatırım kararınızda bu hususları da gözönünde tutarsanız para ile satın alınamayacak bir mülkü şu an için aslında bedava aldığınızı farkedeceksiniz…
Şunu unutmayın her sicaksu şifalı değildir.Bizim inşa ettiğimiz bu devremülklerin kendi arazisi içinde bulunan ve aynı zamanda İÇİLEBİLİR ÖZELLİĞİ DE OLAN şifalı sicak su kaynağının TAŞIDIĞI SAĞLIK VE ŞİFA ÖZELLİKLERİNİN DÜNYA ÜZERİNDE BAŞKA HERHANGİ BİR ÜLKEDE OLMADIĞI 21.yy BİLİMADAMLARI VE BİLİMSEL ÇALIŞMALAR SONUCU KANITLARIYLA BİRLİKTE ORTAYA KONMUŞTUR.Şu anda tanınmış birçok yabancı turizm şirketlerinin gözünün bu su kaynağına cevrilmiş olduğunu gururla belirtelim. Yerli ve yabancı turizme açık entegre termal tesislerindeki devremülk satışı sadece temsilcilerimiz aracılığıyla olacağından firmadan direk satış yoktur.Bu yüzden satış temsilcisi olanlar gönül rahatlığıyla müşteri yönlendirmektedirler.Göndereceğiniz kişiler devremülk aldığında SADECE İNANILMAZ PARALAR KAZANMAKLA KALMAYACAK ÇEVRENİZE VE İNSANLARA ÇOK FAYDALI BİR İŞ YAPMANIN ONURUNU VE MUTLULUĞUNU YAŞAYACAK, HAYIRLI DUALAR ALACAKSINIZ.
Her pazar günü tesislerin gezdirilip gösterilmesi,öğlen yemeği ve en önemlisi ise; konusunda uzman akademik kişilerin her soruyu cevaplayan açıklamaları-sunumları şirket tarafından sağlanıyor. Böylece devremülk almak isteyenler bizzat yerinde görme bilgilenme ve ikna olma imkanı buluyorlar.Temsilcilerimiz (eğer başka işleri yoksa) kendileri de bu gezilere katılabilecektir.Temsilci gelemez ise onun yönlendirdiği müşterilerle firmamız ilgilenecek ve Herkese avantajlı bir hizmet olarak sunulacak olan tesisleri gezdirip göstermek temsilcilerin satışlarını oldukça kolaylaştıracaktır.Yakında yapımına başlanacak olan DÜNYANIN 4. BÜYÜK ULUSLARARASI HAVAALANI Dünya termal turizmini direk buraya aktaracağından şu anda enbüyük dünya şirketleri bu bölgeden arazi kapma yarışına girmiş durumdalar.Bu açıdan fiyatların giderek artmak zorunda kalacağını herhalde söylemeye bile gerek yok.Yani komik sayılacak kadar düşük olan bu fiyatları yakında ancak rüyalarımızda göreceğiz.
Devremülkler (10’ar günlük devreler halinde olup) daire tipi ve villa tipi olarak 2 çeşittir:
RESMİ TAPUSU HEMEN TESLİM
1-)Daire tipi olanlar:80m2 kullanım alanlı Apart 1+1 tarzındadır.fiyatı peşin olursa 7750tl
taksitli olursa 40 ay vadelide 2000tl peşinat 175tl taksitle toplam:9000tl

2-)Villa tipi olanlar:120m2 kullanım alanlı 3+1 tarzındadır.fiyatı peşin olursa 15000tl
taksitli olursa 40 ay vadelide 5500tl peşinat 300tl taksitle toplam:17500t

Tüm Detaylar Okumak İçin TIKLA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: