Extraman XL Penis Büyütücü Jel -Kayganlaştırıcı
Extraman XL Penis Büyütücü Jel & Kayganlaştırıcı

Diğer penis büyütme takviyeleri, hapları vs. farklı olarak, Extraman transdermal jel olup topik olarak penis üzerine uygulanır. Extraman penis büyütmeye benzersiz bir yaklaşım olup, piyasada benzeri bulunmamaktadır.
Ürün Kodu : extra_01
Marka : Extraman XL
Fiyatı : xx,xx TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (%3) : xx,xx TL
Fiyatı görmek için : TIKLA

Ürün Detayları

Extraman Penis Büyütücü ve Kalınlaştırıcı Jel
uzun yıllar süren araştırmalar sonunda, bilim adamları sonunda gerçekten işe yarayan bir Penis Büyütme ve kalınlaştırma formülü geliştirdiler. Extraman, doğal penis büyütmeye iki aşamalı sistematik bir yaklaşımı benimsemektedir. Benzersiz bir transdermal iletim sistemi ile doğrudan penise uygulanan Extraman, bilim topluluğunda daha önce imkansız olduğuna inanılan bir seviyede etkiye sahiptir.
Anında çalışmaya başladığı penis dokusuna doğrudan nüfuz eder.
Penisin çoğunluğunu oluşturan süngerimsi dokunun her bir gözeneğinin (corpus cavernosum) genişlemesine ve normal kapasitelerinin üzerine çıkmasına neden olan birlikte çalıştığı çeşitli vazodilatörleri serbest bırakır ve daha fazla kan tutma kabiliyeti sağlar, böylece penis büyür.
Doğal penis büyümesi ve gelişiminin başlıca sorumlusu hormon olan testislerin testosteron üretmelerini uyaran çeşitli Androjen öncüllerini kan dolaşımına girmeleri için serbest bırakır.
Büyüme odaklı penis egzersizine önemli düzeyde daha duyarlı olması için penis dokusunu yumuşatır.

Bilimsel olmayan, dayanağı olmayan yazıları bünyesinde barındırmayan Dünyanın en büyük kütüphanesi Wikipedia derki :
“Rather than attempt to change the actual size of the penis, one may make it appear bigger, by trimming the pubic hair or by losing weight, or by applying on the penis an adult lotion for men containing Arginine. “In highly vascularized tissues such as lips, gums, genitalia, etc, vasodilation leads to transient, reversible increases in tissue mass and sensitivity. A method for enhancing vasodilation in these tissues would therefore lead to a tissue with enlarged appearance for the duration of vasodilation.”

Yani kısa tercümesi, (cerrahi müdahaleleri saymazsak) penis büyütmek için ya kilo kaybederek penisi daha da ortaya çıkartmak yada L-Arginine ve Vazodilatör içeren Jeller kullanmak gerekir. Yazının sonunda hapların veya pompaların işe yaramadığından da bahsedilmektedir.


Extraman Nasıl Çalışır, Neden Konusundaki En Etkili Üründür?
Diğer penis büyütme takviyeleri, hapları vs. farklı olarak, Extraman transdermal jel olup topik olarak penis üzerine uygulanır. Extraman penis büyütmeye benzersiz bir yaklaşım olup, piyasada benzeri bulunmamaktadır.
Extraman’i bu kadar benzersiz ve etkili yapan nedir?

1. Oral takviyelerden farklı olarak, Extraman transdermal, penis dokusuna doğrudan nüfuz eden aktif içeriklere sahiptir. Bu, içeriklerin etkisinin maksimize edilmesinde yardımcı olur ve Extraman’in tescilli formülünün gücünün istenen hedefe doğrudan gönderilmesini sağlar. Oral bir takviye aldığınızda, aktif içerikler tüketilir ve etkili içeriklerin birçoğu atık olarak yok edilir. Ayrıca, emilen içerikler ilk önce tüm vücuda tesir ettikleri kan akışına girer. Bu yüzden, bir oral takviye ile emilen içeriklerin sadece çok küçük bir miktarı istenen hedefe ulaşır.

2. Extraman’deki aktif içerikler, sinerji etkisi yaratacak bir şekilde birleştirilir. Extraman’in tescilli formülü yıllar boyu süren araştırma ve deneyler sonucunda elde edilmiştir. Extraman formülündeki her içeriğin etkisini maksimum düzeyde sağlamak için bilim adamları uzun mesafe kat etmiştir. Hapların ve kremlerin basit bir şekilde bir dizi bitkileri içeren Extraman gerçek anlamda bilimsel olarak formüle edilen tescilli bir karışımdır.

3. Şüphesiz ki, Extraman’i diğer penis büyütücü ürünlerden farklılaştıran en önemli faktör penis büyütmeye olan benzersiz ikili yaklaşımıdır. Genel haplardan ve kremlerden farklı olarak, Extraman iki farklı ama önemli fonksiyonu aynı zamanda gerçekleştiren benzersiz iki aktif bileşen seti içermektedir. Bu iki grup, Androjen Öncülleri ve Vazolidatörler olarak sınıflandırılabilir

Androjen öncülleri, özel koşullarda belli bir şekilde birleştirildiklerinde, testosteron üretiminde erkek vücuduna yardımcı olan maddelerdir.

Testosteron üretimi geniş bir şekilde çalışılmış bir olup erkek cinsellik fonksiyonun çok iyi bir şekilde belgelenmiş bölümüdür. Diğer şeylerin yanı sıra, testosterondaki artışlar, cinsel güçte artışlara ve genel olarak cinsel fonksiyonun artmasına neden olur. Ayrıca, erkek cinsellik gelişiminde kilit bir güce sahip olduğu kanıtlanmıştır ve yüksek testosteron seviyelerine sahip kişiler, daha gelişmiş cinsel fonksiyona ve daha gelişmiş cinsel organlara sahip olma eğilimi taşırlar. Kısacası, testosteron üretim yeteneği artan bir erkeğin daha büyük penislere sahip olma eğilimi vardır.

Vazodilatörler kan akışında bir artışa ve çok daha önemlisi, damarların ve kılcal damarların genişlemesine neden olan ve böylece daha fazla kan taşıma kabiliyetine sahip olmalarını sağlayan maddelerdir.

Vazodilatörler, erkek cinsellik fonksiyonuyla ilişkileri açısından nispeten yeni bir konudur. Viagra ve Cialsa, sertleşme bozukluğu ve iktidarsızlığın tedavisi için reçete ile alınabilen şu anda piyasada bulunan iki en çok bilenen vazolidatörlerdir. Ancak, reçeteli vazodilatörlerin etkileri zaman içinde elde edilir ve herhangi bir etkiye sahip olmaları sıklıkla birkaç saat alır ve böylece seyreltilmiş bir yanıt oluşturur. Birçok erkek, sağlıklı ve fonksiyonel bir penisten daha fazlasını ister, gerçek hedef ise fiziksel cinsel fonksiyonun büyütülmesidir.

Extraman Laboratuarda Geliştirdi, Test Edildi ve Paketlendi.

Extraman basit bir şekilde çeşitli bitkiler karıştırılarak ve bir etkisi olacağı umuduyla yapılmamıştır.

Extraman son derece eğitimli profesyonel bilim adamları tarafından laboratuarda geliştirilmiştir. Bütün süreç, konseptten son ürüne kadar neredeyse üç yıl sürmüştür. Laboratuar çalışmalarından sonra, Extraman sahada çok sayıda teste tabi tutulmuş olup, şuan ki ideal formüle ulaşmadan önce çeşitli zamanlarda değiştirilmiştir.
Öncelikle, çığır açıcı transdermal jel aktarım sistemi geliştirilmiştir. Amacı cilde en etkili bir şekilde nüfuz edecek bir araç yaratmak ve jelin uygulandığı yerlere içeriklerin doğrudan iletilmesini sağlamaktır.
Daha sonra, bilim adamları, Extraman ’in iki ana fonksiyonu olan tüm bilenen Vazodilatör ve Androjen öncüllerinin uzun bir listesiyle işe başlamış ve sinerjilerin arayışlarında onları birleştirmeye çalışmışlardır.
Son olarak, laboratuar ve saha test uzmanları karıştırıldıklarında, önceden açıklana transdermal aktarım ile istenen etkiyi yaratan 10 “yapı taşını” içeren ideal formülü elde etmişlerdir.
Laboratuar çalışmaları, Extraman ’in geliştirilmesi ile sona ermemiştir. Özellikle, Extraman ’in her şişesi tam formülasyonu ve hijyenik bir ortamı temin ederek, gerçek anlamda laboratuarda üretilmektedir.
Laboratuardan ayrılmadan önce, en yüksek kaliteye sahip bir ürün almanızı garanti eden, her Extraman şişesi, kurcalamaya dayanıklı ısıl şrink bir film ile kaplanmıştır.

(Gizlilik ve Paketleme)

Extraman , Gizliliğiniz Dikkate Alınarak Paketlenir
Siparişleriniz kapalı ambalajlarda sizlere ulaştırılmaktadır. Sizin dışınızda hiç kimseye ürün siparişiniz ile ilgili bilgi verilmemektedir ve siz istemedikçe ürün başkasına teslim edilmemektedir ayrıca ambalajların üzerinde, verilen siparişin içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

(Garanti Koşulları)

Sonuçları Garanti Ediyoruz!
Her şeyden önce, güvenebileceğiniz bir firmadan satın alma yaptığınızı bilmeniz önemlidir. Ürünümüzün arkasında duruyor ve Extraman satın almanız ile %100 tatminkar olmanızı istiyoruz.

%100 tatminkar olmazsanız, %15 işlem ücreti ve ilgili nakliye maliyetleri düşüldükten sonra ödediğiniz paranızın tamamen iade edilmesi karşılığında kullanmadığınız ürünleri iade edebilirsiniz.

Bu iade politikasının geçerli olması için, satın alma tarihinden sonraki 30 gün içinde ürünler iade edilmelidir, geç iadeler kabul edilmeyecektir. Özel tekliflerle satın alınan ürünlerde iade uygulanmayacaktır. İadenizin alınması ve işlenmesi üzerine, satın alma zamanında sağlanan kredi kartı hesap numarasına veya banka hesap numarasına ödeme yapılacaktır. Ödemenizin hesabınızda görünmesi genel olarak 10 ile 14 gün içinde olmaktadır. Kredi kartı ihtilafları sadece hileli kesintiler için geçerlidir. 30 gün içinde iade politikamızın bir parçası olarak kabul edilmeyen satın alma işleminden iadeler kabul edilmeyecektir ve itiraz edilecektir.

Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz.

İlaç değildir. Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir
Sağlık Bakanlığının 5324 Sayılı Kozmetik Kanununa göre Bildirim Olarak Kayda alınmıştır.

İnternet, hayatımıza yeni kolaylıklar katmaya devam ediyor. İnternet alışveriş siteleri yani Elektronik Ticaret siteleri de bu kolaylıkların önemli olanlarından biri.

KozmetikEczaDeposu.com , Kozmetik, Giyim ve Aksesuar konularında uzmanlığıyla dikkat çeken yeni bir Elektronik Ticaret Sitesi. kozmetikeczadeposu.com tanıtımını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin yetkili satıcısıdır. KozmetikEczaDeposu.com satışı yapılan ürünler üretici/ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

KozmetikEczaDeposu.com ‘un sloganı ” Dünyanın Güzelliğini Evinize Getirir!!!” , hedefleri ise İnternet ortamında Kozmetik ve Alışveriş denildiğinde ilk tercih olmak.

KozmetikEczaDeposu.com, yoğun iş temposundan alışverişe vakit ayıramayanlar için gözde bir alışveriş merkezi olmaya aday.

KozmetikEczaDeposu.com ‘da yeralan ürünlerin seçiminde kalite ve marka güvenilirliği en önemli kriter.
Bakım bölümü ürünlerinin sadece seçkin markalardan seçilmiş bir koleksiyon olması bunun tipik bir örneği.

İç Giyim ve Kozmetik ürünlerinin sunumunda kullanılan interaktif zoom özelliği sayesinde, ürünleri en ince detayına kadar incelemeniz mümkün.

KozmetikEczaDeposu.com sevdiklerine hediye alıp göndermek isteyenler için de önemli bir adres. Satın alınan ürünler istek halinde Hediye Paket Servisi tarafından hazırlanarak istenilen adrese de teslim edilebiliyor.

KozmetikEczaDeposu.com üyelerini yeni ürünler, özel günler, kampanyalar ve indirimler konusunda düzenli olarak gönderdiği elektronik bültenlerle bilgilendiriyor.

KozmetikEczaDeposu.com İç giyim, Aksesuar ve Kozmetik ürünleriyle sizleri bekliyor.

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: