Acı Çehre
Acı Çehre
Ürün Kodu : ZU-171
Fiyatı : xx,xx TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (%3) : xx,xx TL
Fiyatı görmek için : TIKLA

Ürün Detayları

ACI CEHRE

Acı Cehre Zayıflama Takviyesi Türkiye’de..
Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir.Acı Cehre Avrupada diyet ürünleri listesinde üst sıralarda yer almakta olup, tamamen doğal ve birçok bilim adamı tarafından konu alınmıştır. Bu mucize kombinasyon ile, fark edilmeye hazır olun!

Akşam Kullanın Sabah Hafifleyerek Uyandığınızı Hissedin.

Yanlış duymadınız Acı Cehre Kullanımdan hemen sonra (2-4 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır. 24 saat içerisinde fazla kilolarınızı verebilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.Zayıflamaya yardımcı olmanın yanı sıra kabızlık sorununa da tedavi yöntemi olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önlemeye yardımcıdır. Bir kutu Acı Cehre 75 adet bitki tohumu içerir.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflamaya yardımcı ürünlerden farklı olarak %100 bitki tohumu halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı gidermeye yardımcıdır.

Acı Cehre zayıflama bitkisinin en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki tohumu halinde olup içerisinde kimyasal madde bulundurmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı kilo verimi sağlamış olursunuz.

Yemeklerden sonra ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

zayıflama hapı , zayıflama ilacı , zayıflama hapları , zayıflama

ACI CEHRE HAKKINDA

Kilo kontrolünü kolaylaştırmaya, kilo vermeye,

Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,

Tatlıya olan iştahın kesilmesine,

Daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmanıza,

Diyabetiklerde kan şekeri ayarını düzenlemeye,

LDL-kolesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kolesterolü yükseltmeye,

Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,

Vücuttaki birikintileri eritmeye,yardımcı olur.


Acı Cehre zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.

Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.

Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır.* Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

KULLANIMI
İlk gün tok karnına 3-4 adet ılık su ile çiğneyerek içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.

1 Kutu Acı Cehrede 75 Bitki Tohumu Bulunmaktadır.

Tamamen Bitki Kökenidir. %100 DOĞALDIR

Acı Cehreden en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.

Yemeklerden 20-30 dakika sonra bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

İnternet, hayatımıza yeni kolaylıklar katmaya devam ediyor. İnternet alışveriş siteleri yani Elektronik Ticaret siteleri de bu kolaylıkların önemli olanlarından biri.

KozmetikEczaDeposu.com , Kozmetik, Giyim ve Aksesuar konularında uzmanlığıyla dikkat çeken yeni bir Elektronik Ticaret Sitesi. kozmetikeczadeposu.com tanıtımını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin yetkili satıcısıdır. KozmetikEczaDeposu.com satışı yapılan ürünler üretici/ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

KozmetikEczaDeposu.com ‘un sloganı ” Dünyanın Güzelliğini Evinize Getirir!!!” , hedefleri ise İnternet ortamında Kozmetik ve Alışveriş denildiğinde ilk tercih olmak.

KozmetikEczaDeposu.com, yoğun iş temposundan alışverişe vakit ayıramayanlar için gözde bir alışveriş merkezi olmaya aday.

KozmetikEczaDeposu.com ‘da yeralan ürünlerin seçiminde kalite ve marka güvenilirliği en önemli kriter.
Bakım bölümü ürünlerinin sadece seçkin markalardan seçilmiş bir koleksiyon olması bunun tipik bir örneği.

İç Giyim ve Kozmetik ürünlerinin sunumunda kullanılan interaktif zoom özelliği sayesinde, ürünleri en ince detayına kadar incelemeniz mümkün.

KozmetikEczaDeposu.com sevdiklerine hediye alıp göndermek isteyenler için de önemli bir adres. Satın alınan ürünler istek halinde Hediye Paket Servisi tarafından hazırlanarak istenilen adrese de teslim edilebiliyor.

KozmetikEczaDeposu.com üyelerini yeni ürünler, özel günler, kampanyalar ve indirimler konusunda düzenli olarak gönderdiği elektronik bültenlerle bilgilendiriyor.

KozmetikEczaDeposu.com İç giyim, Aksesuar ve Kozmetik ürünleriyle sizleri bekliyor.

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: