Sinus Rinse Pediatric Kit YENİ (Burun Yıkama Kiti)
Sinus Rinse Pediatric Kit YENİ (Burun Yıkama Kiti) 25 Adetlik
Yüksek hacimli nazal yıkama
Ürün Kodu : 8699220000062
Markalar : Sinus Rinse
Fiyatı : xx,xx TL
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (%5) : xx,xx TL
Kredili Peşin Fiyat : xx,xx TL
Fiyatı görmek için : TIKLA
Ürün Detayları
Sinus Rinse Pediatric Kit / Burun Temizleme Kiti (Sinüs) 25 x 120 ml

Formülü: Her bir paket, pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür ve sodyum bikarbonat karışımı içerir.

Tıbbi Özellikleri: Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak sekresyon üretmesi gereklidir. Ancak allerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla sekresyon üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi nazal ve sinüs semptomları oluşturur. Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının, allerjenlerin ve irritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal allerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

Endikasyonları: Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, allerji vb), yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal allerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde.

Kullanılmaması gereken durumlar ve uyarılar: Çocuğunuzun burnu tamamen tıkalıysa kullanmayın ancak kısmen tıkanıksa kullanabilirsiniz. Kulakları enfekte veya tıkalıysa kullanmayın. Kulaklarında basınç hissederse kullanmayı bırakın ve doktorunuza ya da mesai saatlerinde ofisimize başvurun. Tercihen ılık veya oda sıcaklığında, kapalı içme suyu kullanın. SICAK YA DA KAYNAR SU KULLANMAYIN. SINUS RINSE™ kullanımını doktorunuza da danışabilirsiniz. SINUS RINSE™ şişesi ve karışımı sadece nazal yıkama için kullanılır. Lütfen farklı amaçla kullanmayın. Çocuğunuz yatmadan en az 1-2 saat önce kullanıma son verin.

Kavrama güçlüğü olan çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılması önerilmez. Ayakta durmakta güçlük çeken çocuklarda kullanılmamalıdır. Yatağa bağlı veya aşırı halsiz çocuklarda kullanılmamalıdır. Yetişkinler çocuklarında kullanmadan önce kullanım şeklini anlamış olmalıdır. 5 yaşından büyük çocuklarda kullanılması önerilir. Kullanım şekli çocuklar ve yetişkinler için aynıdır. 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmak için çocuk doktorunuza danışın.

En iyi sonucu almak için, NeilMed’in patentli formül karışım paketleri, NeilMed’in patentli, 120 ml. hacimli pediatrik nazal yıkama şişesi ile kullanılmalıdır.

Yan Etkiler: Herhangi bir yan etkisi yoktur.

İlaç Etkileşimleri: Diğer soğuk algınlığı ve allerji ilaçları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde ve doktorunuzun önerdiği sıklıkta kullanılır.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Ticari Takdim Şekli: 1 kit içeriği: 120 ml. plastik yıkama şişesi, özel tasarlanmış kapak ve tüp, izotonik solüsyon için 50 adet karışım paketi, Türkçe kullanma talimatı ve prospektüs, İngilizce kullanma talimatı.

Kullanma kılavuzu
1. adım: Ellerinizi yıkayın. Şişeyi 120 ml. (şişe üzerindeki işaretli yere kadar) Ilık ya da oda sıcaklığında, kapalı içme suyu ile doldurun.
2. adım: Sinus Rinse karışım paketlerinden birini açın ve içindekileri şişeye dökün. Şişenin kapağını kapatın ve sıkıştırın, bir parmağınızı kapağın üstündeki deliğe bastırın ve karışımı eritmek için şişeyi çalkalayın.
3. adım: Çocuğunuzla birlikte lavabonun kenarında durun ve çocuğunuzun başını öne eğin. Nefesini tutmadan ağzını açık tutmasını sağlayın ve kapağı burun deliğine iyice yerleştirin. Şişeyi yavaşça sıkın ve karışım diğer burun deliğinizden ya da ağzından gelene kadar sıkmaya devam edin. Yeterli yıkama için şişenin yarısı ya da dörtte birini (30 ila 60 ml) kullandığınızdan emin olun.
4. adım: 3. adımdan sonra kesik kesik sümkürerek fazla solüsyonun burun ve genizden boşaltılması gerekmektedir. Bu işlemi kolaylaştırmak için yıkamadığınız burun deliğini parmağınızla kapatıp diğer burun deliğinden sümkürmesini ve daha sonra kalan solüsyonu da genzine çekerek tükürmesini sağlayın. Solüsyonu yutmasının herhangi bir zararı olmamakla birlikte, yutmamasına çalışmanız önerilir.
5. adım: 3. ve 4. adımları diğer burun deliğiniz için tekrarlayın.

Her günlük yıkama için taze solüsyon hazırlamanızı öneririz.

Gün sonunda artan solüsyon varsa dökün.

Ürün Özellikleri
Miktar (ml, adet,ampül…) : 25 x 120 m

eczanemizde.com Sitesine neden üye olmalıyım?
• eczanemizde.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

• eczanemizde.com, 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile % 100 güvenli alışveriş garantisi verir.

• eczanemizde.com, Sizi TANIR, Daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri unutmaz bilgilerinizi saklı tutar ve Fatura adresi.

• eczanemizde.com, Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için TIKLA

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: