1001Marka Termal Sauna Yelek
1001Marka Termal Sauna Yelek-Kargo Bedava
Marka : BinbirMarka
Fiyatı : xx,xx TL
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Kredili Peşin Fiyat : xx,xx TL
Kazanacağınız Para Puan : x,xx TL
Fiyatı görmek için : TIKLA
Ürün Detayları

Neden 1001 Marka Termal Sauna Yelek ÜSTELİK KARGO BEDAVA

Ürünle birlikte Termal Tuz’da HEDİYEMİZ

1001 Marka Termal Sauna Yelek, sırt bölgesindeki yağlanmayı gidermeye ve iri göğüsleri küçültmeye yardımcı olur. 1001 Marka Termal Sauna Yelek, önden fermuarlı oldukça ergonomik ve şık bir üründür. Etki alanları sırt bölgesindeki yağlanmalar, koltuk altı yağlanmaları ve göğüslerdeki yağlanmayı gideren, iri göğüsleri dahi küçültebilen yine termal tuz kullanımı ile birlikte 1 haftada incelmeye başlayacağınızı garanti eder.


YIKAMA TALİMATI: Ilık su ve beyaz sabun ile elde yıkanır. Açık havada asarak kurutulur. Kesinlikle çıplak radyatör üzerinde ve soba üzerinde kurutmayınız.

KULLANIM ŞEKLİ: Haftada 3 gün (gün aşırı) 1 tatlı kaşığı Termal Tuz’u yarım bardak ılık suda eriterek vücudun problemli yerlerine oval hareketlerle sürüp (en az beş dakika) kurumasını bekledikten sonra üzerine 1001 Marka Termal Sauna Yelek uygulamak gerekir. Termal Tuz vücutta maksimum 4 saat kalabilir. Uygulamanın sonunda mutlaka duş alınmalıdır.

ÖNEMLİ UYARI: 1001 Marka® markası Termal Sauna Şort ismi için sadece tarafımızca Türk Patent Enstütüsü tarafından patentlenmiştir.

Ürünümüze ait resimler, videolar ve etiketler farklı yerlerde izinsiz olarak yayınlanmakta olup, çekilen video ve resimler yanlızca tarafımıza aittir. Resimlerimizi, açıklamalarımızı ve videolarımızı yayınlayarak sahte ürün gönderen firmalara itibar etmeyiniz. 1001Marka Termal Sauna Şort, Yelek ve Kemer resim, video ve açıklamaları yanlızca firmamıza aittir ve beyan edilen ürün gönderilmektedir.

Ayrıca termal ürünler için bazı firmaların hiçbir araştırma yapmadan “termal sauna yelek” ve “termal sauna şort” adı altında, “Orjinal 3mm kalınlığında Neopren” kumaştan imal edilmemiş, fazla kilo ve selülitleri giderme konusunda hiçbir etkisi bulunmayan ürünleri sattıklarını üzülerek belirtmek isteriz.

diyetshop.com Sitesine neden üye olmalıyım?
• diyetshop.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

• diyetshop.com, 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli alışveriş garantisi verir.

• diyetshop.com, Sizi tanır, adres ve fatura bilgilerinizi saklı tutar, daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri unutmaz.

• diyetshop.com, Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için TIKLA

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: