Aquaglide Kiraz Aromalı Jel
Aquaglide Kiraz Aromalı Jel 100 ml
Aquaglide Su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel. 100 ml. Kiraz kokusuna ve tadına sahiptir.
Ürün Kodu : BU-125
Marka : Beulife
Fiyatı : xx,xx TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (%3) : xx,xx TL
Fiyatı görmek için : TIKLA
Ürün Detayları
Aquaglide Kirsch

Aquaglide Su bazlı medikal kayganlaştırıcı jel. 100 ml. Kiraz kokusuna ve tadına sahiptir.

Bazı hanımlarda menopoz öncesinde ve emzirme durumlarında nadiren ve yine bazılarında menopoz sonrası sıkça,ilavetende çeşitli ilaç kullanımlarında, stres,sıkıntı ve benzeri olumsuz ruhsal etkileşimlerde vaginal kuruluk yaşandığı bir gerçek.Kuruluk ise, ağrılı bir ilişkiye veya ilişkinin reddine sebep oluyor.Yaprak Ltd. olarak Alman devi JOYDIVISION firmasının tüm dünyada en çok satılan su bazlı kayganlaştırıcısıyla insanlarımızın daha mutlu bir cinsellik yaşamasına yardımcı olmak istiyoruz.Medikal onaylı,dermatolojik ve klinik testli,aşırı duyarlı deri dostu,uzun süre kullanımda sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip,% 100 prezervatif uyumlu,yağsız,oral sekse uyumlu,lastik aksam ve masaj donanımıyla kullanılabilir, kiraz kokusu ve tadındaki bu ürün Avrupa standartı CE’ye sahipdir.
Kullanım : Gereksinim duyulan alan üzerine küçük bir miktar hafifçe ovalanarak uygulanır.Kolayca ve ılık su ile durulanmak suretiyle vücuttan temizlenir.
İkaz : Gözler ve kulaklarla temas ettirmeyin.

İnternet, hayatımıza yeni kolaylıklar katmaya devam ediyor. İnternet alışveriş siteleri yani Elektronik Ticaret siteleri de bu kolaylıkların önemli olanlarından biri.

KozmetikEczaDeposu.com , Kozmetik, Giyim ve Aksesuar konularında uzmanlığıyla dikkat çeken yeni bir Elektronik Ticaret Sitesi. kozmetikeczadeposu.com tanıtımını ve satışını yaptığı tüm ürünlerin yetkili satıcısıdır. KozmetikEczaDeposu.com satışı yapılan ürünler üretici/ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

KozmetikEczaDeposu.com ‘un sloganı ” Dünyanın Güzelliğini Evinize Getirir!!!” , hedefleri ise İnternet ortamında Kozmetik ve Alışveriş denildiğinde ilk tercih olmak.

KozmetikEczaDeposu.com, yoğun iş temposundan alışverişe vakit ayıramayanlar için gözde bir alışveriş merkezi olmaya aday.

KozmetikEczaDeposu.com ‘da yeralan ürünlerin seçiminde kalite ve marka güvenilirliği en önemli kriter.
Bakım bölümü ürünlerinin sadece seçkin markalardan seçilmiş bir koleksiyon olması bunun tipik bir örneği.

İç Giyim ve Kozmetik ürünlerinin sunumunda kullanılan interaktif zoom özelliği sayesinde, ürünleri en ince detayına kadar incelemeniz mümkün.

KozmetikEczaDeposu.com sevdiklerine hediye alıp göndermek isteyenler için de önemli bir adres. Satın alınan ürünler istek halinde Hediye Paket Servisi tarafından hazırlanarak istenilen adrese de teslim edilebiliyor.

KozmetikEczaDeposu.com üyelerini yeni ürünler, özel günler, kampanyalar ve indirimler konusunda düzenli olarak gönderdiği elektronik bültenlerle bilgilendiriyor.

KozmetikEczaDeposu.com İç giyim, Aksesuar ve Kozmetik ürünleriyle sizleri bekliyor.

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: