Orion Korean Red Ginseng
Orion Korean Red Ginseng 90 Kapsül
Cinsel, zihinsel, bedensel performans artırıcı doğal destek
Ürün Kodu : 8699296800085
Markalar : Orion
Fiyatı : xx,xx TL
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (% 5) : xx,xx TL
Kredili Peşin Fiyat : xx,xx TL
Fiyatı görmek için: TIKLA
Ürün Detayları
ORİON KOREAN RED GINSENG 90 Kapsül
Açıklama:

• Vücut fonksiyonlarını koruyucu ve dengeleyici doğal destek
• Dolaşım, sinir ve bağışıklık sistemi için doğal destek
• Cinsel, zihinsel, bedensel performans artırıcı doğal destek

Orion Smartmix 5 i birarada Akıllık Karışım
Ginseng Toz + GINKO Biloba + L-Arginine Taban + Cayenne + Zerdeçal

Vücut fonsiyonlarını ve sistemleri desteklemek, performansı artırmak için Kore Kırmızı Ginseng, Kırmızı biber, zerdeçal, Ginkgo biloba ve L-Arginine’in Aynı karışımda bir araya getirildiği çoklu etkiyle olumlu yanıtı artırmayı hedefleyen doğal bir beslenme desteğidir.

Kore Kırmızı Ginseng (Panax Ginseng, Kore K ı rm ı z ı Ginsengi):
“Panax” Yunan dilinde “Tam iyileşme” anlamına gelen “Panacea” kelimesinden türetilmiştir. Yaklaşık 5.000 yıldır Çinliler tarafından kullanılan Ginseng bu dilde “Adam Bitki” anlamına gelmektedir. Bunun nedeni köklerinin her birinin bir insan figürünü andırmasıdır. MS birinci yüzyıla ait bir Çin metninde Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam Süresini artıracağı belirtilmektedir. Kore Kırmızı Ginsengi ise Uzakdoğu ülkelerinde 2.000 fazla bir süredir kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır yildan. Kore Kırmızı Ginsengi artık sadece Uzakdoğu ülkelerinde kullanılmamakta, aynı zamanda tüm dünyada yaygın bir şekilde bilinmekte ve faydalanılmaktadır. Kore Kırmızı Ginsengi’nin diğer Ginsenglerden farklı birçok özelliği vardır. Ekildikten sonra mahsul vermesi 6 yıl süren Kore Kırmızı Ginsengi, 8-9 çeşit faydalı madde içeren diğer Ginsenglerden üstün olarak, 22 çeşit faydalı madde içermektedir. Güney Kore’de Devletin sıkı kontrolü altında ve sınırlanmış bölgelerde, doğrudan güneş ışığının gelmesini engelleyecek örtü sistemleri gibi özel metodlarla yetiştirilmesine izin verilen bitkilerden elde edilen Kore Kırmızı Ginsengi’nin toz ve ekstreleri, nitelikli üretim şekillerinden ötürü çok yüksek Kaliteye sahiptirler.

Kore Kırmızı Ginsengi’nin tüm şifalı bitkiler içerisinde etkisi en yüksek adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Cinsel, ruhsal ve fiziksel aktiviteleri ve dayanıklılığı artıran Kore Kırmızı Ginsengi’nin Uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, erkeklerin cinsel gücünü ve Dolaşım sistemlerini (özellikle Prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği bilinmektedir. Çin kaynakları, Kore Kırmızı Ginsengi’nin kalp, akciğer, sindirim sistemi organları ve böbrekler üzerinde destekleyici bir Tonik etkisine sahip olduğunu yazmaktadır. Aynı zamanda, ruhsal düzeni Sağlayıcı, korkuları azaltıcı, zihni açıcı, anlama yeteneğini ve yaşam Süresini artırmaya yardımcı bir şifalı bitki olarak da anlatılmaktadır. Erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünün giderilmesine destek olmaktadır. Bunun yanında Kore Kırmızı Ginsengi’nin yakın zamanda bulunan bir diğer etkisi ise beynin hafıza (bellek) merkezlerindeki Uyarıcı rolüdür. Bu yüzden unutkanlık, dikkat ve konsantrasyon eksikliği olan kadınlar da Kore Kırmızı Ginsengi’ni kulanmaya başlamıştır. Yüzyıllardır kullanılan gerçek Kore Kırmızı Ginsengi’nin Uzun süreli ve aşırı miktarlarda alınmadığı taktirde, hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. Yüksek tansiyon hastalarının kullanamayacağı uyarılarının daha çok Sibirya Ginsengi (Siberian Ginseng) için geçerli olduğunu vurgulamakta Fayda vardır.

Ginkgo biloba:
Ginkgo (Ginkgo biloba, Fosil birğbirç ) 200 milyon yılı aşkın geçmişi ile yaşayan en eski ağaçtır. Çin ve Japonya’da çok eski zamanlardan beri kutsal bir ağaç olarak kabul edildiği için tapınakların bahçelerinde yetiştirilen Ginkgo biloba Bu yüzden “Mabet Ağacı” diye de bilinir. Bu reklam Çin dilinde “gümüş” veya “kayısı” anlamına da gelmekte, buradan hareketle Gingko biloba’nın denmektedir de kabuklu tohumlarına “beyaz meyve”. Bu ağaç Türkiye’de “gümüş kayısı”, “fil kulağı”, “kız saçı”, “Çin yelpaze cami” gibi isimlerle de anılır. Ginkgo biloba Fransa, Almanya ve Amerika’da En Çok Satılan bitkisel ürünlerdendir. Diğer bir çok bitkinin aksine Ginkgo bloba’nın yaprakları Doğrudan kullanılmaz, içerisinde% 24 flavonoid ve% 6 terpenoid bulunduracak şekilde edilmiş yaprak ekstreleri (GBE standardize – Standart Ginkgo biloba ) şeklinde kullanılır özü. Standardize edilmiş Ginkgo biloba ekstresi, serbest radikallerin hücre yapılarını bozmasını engelleyen önemli antioksidanlar arasındadır ve kan akım miktarını artırarak beyin fonksiyonlarını destekler. Ayrıca Demans, baş dönmesi, unutkanlık, kulak çınlaması ve cinsel güçsüzlük gibi pek çok sorunların azaltılmasında etkili biçimde yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bileşimindeki flavonginkgolide ve sayesinde kan dolaşımını bilobalid Uyarıcı ve güçlendirici anti-astmatik, Kramp çözücü, anti-allerjik, enfeksiyon önleyici etkiler yapan Ginkgo biloba, bağışıklık sorunlarına, MS (multipl skleroz) ve organ nakilleri Ardındaki sorunlara karşı da etkili bir içeriğe sahiptir. Yüksek kan basıncına ve damar sertliğine karşı beslenme destek ürünü olarak kullanılan Ginkgo biloba, Şeker Hastalarında Oluşan damar tahribatlarına karşı da etkili olabilmektedir.

Ginkgo biloba ‘mil kan dolaşımı bozukları veya pıhtılaşmayı yavaşlatıcı özellikleri olan İlaçları yüksek dozlarda alan kimselerde istenmeyen etkileri görülebilmektedir. Kanı sulandıran ilaçlar kullananların, Ginseng, Ginkgo biloba gibi gıda desteklerini kullanırken, kan pıhtılaşma zamanını sık sık ölçtürmeleri ve kullandıkları ürünlerin miktarlarını buna göre ayarlamaları önemlidir. Antidepresan kullanan kişilerce veya hamile kadınlarca kullanılması, kanama artışı ve gastroentestinal rahatsızlıklar şeklinde görülebilen yan etikler nedeniyle önerilmemektedir.

L-Arginine:
Önemli bir amino asittir. L-Arginine Vücut fonksiyonlarını destekler. Karaciğerin yenilenmesine ve enerji tüketimi sırasında ortaya çıkan amonyağın detoksifikasyonla vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Hipofiz bezinde büyüme hormonu (İnsan büyüme hormonu) salgılamasını azaltan somatostatin hormonunu bloke ederek HGH salgılanmasını arttırır, ayrıca Glucan, İnsülin hormonu seviyesini de yükseltir. Vücutta L-Arginine’den elde edilen ve gaz formunda bulunan Nitric Oxide, damarları genişletir ve kan basıncını düşürerek kalbin yükünü hafifletip kalp hastalıkları riskini azaltmaya yardımcı olur. Yine damarların genişlemesi neticesinde hücrelere daha fazla oksijen takviyesi sağlanır ve böylece vücutta bulunan besinlerin hücrelere emilimi artar. Ayrıca sperm, cinsel performansı artırdığı bilinmektedir yükseltmeye yardımcı olup sayısını. L-Arginine protein sentezini arttırır, yağsız kas büyümesini ve onarımını sağlar, nitrojen oranını yükseltir ve vücut yağını metabolize eder. L-Arginine İçeriğindeki önemli bileşenlerden Glicine’in egzersiz performanslarının artırılmasında önemli bir yeri vardır, bu nedenle yoğun egzersiz yapanların ve vücut geliştirme sporuyla uğraşanların da L-Arginine içeren destek ürünleri kullanması tavsiye edilmektedir.

Kullanım şekli:
Yetişkinlerde Akşam yemeği zamanı 2 kapsül alınması öneriir.

Ürün Özellikleri
Miktar (,, ampul adet …) ml : 90 Adet
Ürün Formu (Krem, Losyon, tablet ,…) : Kapsül

eczanemizde.com Sitesine neden üye olmalıyım?
• eczanemizde.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

• eczanemizde.com, 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile % 100 güvenli alışveriş garantisi verir.

• eczanemizde.com, Sizi TANIR, Daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri unutmaz bilgilerinizi saklı tutar ve Fatura adresi.

• eczanemizde.com, Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için TIKLA

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: