G-MAX Kilo Aldırıcı Besin Desteği
G-MAX Kilo Aldırıcı Besin Desteği
İştahsız mısınız, Canınız yemek istemiyor mu?
Ürün Kodu : WMax1
Markalar : W-Max
Fiyatı : xx,xx TL
Kdv Dahil Fiyatı : xx,xx TL
Havale İnd. (% 5) : xx,xx TL
Kredili Peşin Fiyat : xx,xx TL
Fiyatı görmek için: TIKLA
Ürün Detayları
G-MAX Kilo Aldırıcı Besin DESTEĞİ

AÇIKLAMA:

G-MAX Tarım Bakanlığı onaylı olarak hijyenik şartlarda el değmeden üretilen, en profesyonel Kilo Aldırıcı üründür.

İştahsız mısınız, Canınız yemek istemiyor mu?

Çok az yemekle doyuyor musunuz?

Ne yaptıysam kilo alamıyorum mu diyorsunuz?

Giydiğiniz kıyafetler üzerinizde emanet mi duruyor?

Boyutu ne kadar zayıfsın denilmesinden bıktınız mı?

Kendinizi güçsüz ve etkisiz mi hissediyorsunuz?

G-Max Kilo Aldırıcı W-MAX beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde Açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ayrıca kusursuz bir cinsel güç arttırıcı olan G-Max ile artık siz daha güçlüsünüz.

W-MAX’in İçeriğinde bulunan bitkilerden olan Çemen otu Çin’de ve Hindistan’da bolca Yetişen bir bitkidir. Meyvelerin kızıl renkli tohumları protein, lipit ve iştahsızlık çeken kişilerde iştahı uyaran sapogenin maddesi bakımından zengindir. Fenugrec ayný zamanda metabolizma bozukluklarına bağlı zayıflamalar üzerinde Pankreas salgılarını düzene sokarak etki gösterir. Fenugrec kas ağırlığını ve hacimlerini artırmak isteyen bodybuilding çalışanlar tarafından da kullanılır. Insülin oranı üzerinde Düzenleyici etkisi dolayısıyla fenugrec insülin bağımlı olmayan diabetlilerin tedavisinde de destekleyici olarak tavsiye edilir.

WMAX istediğiniz fiziğe kavuşmanız için gerekli içeriği fazlasıyla sunar.

G-MAX İÇERİĞİ:

Zingibar officinale: İştah Açıcı
* İştah açıcıdır,
* Antiseptik özelliği Kanın temiz kalmasını sağlar,
* Mideyi düzenler,
* Mide bulantılarını giderir,
* Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir,
* Bağırsaklarda Biriken ve atılamayan Gazların kolaylıkla atılmasını sağlar (kolik),
* Solunum yollarını açar,
* Kanın yapisini daha akışkan hale getirir (ki bu kalbin daha rahat çalışmaı demektir)
* Vücutta sıcaklık ve terleme meydana getirir.
* Zingibar officinale gerçekten iyi bir anti oksidandır (oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur)
* Kalp ritminin düzene girmesini, sağlar
* Özellikle romatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır.
* Baş ağrılarını gideici özelliği vardır,
* Uykuyu rahatlatır,
* Kandaki kollesterolu diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür,

Içerdiği Aktif Maddeler

1,8-cineole, 6-gingerol, 6-shogaol, 8-shogaol, asetik asit, alfa-linolenik asit, alfa-fellandren, alfa-pinen, alfa-terpinen, alfa-, arginin terpineol askorbik asit, beta-bisolene , beta, beta karoten-pinen, beta-, bor sitosterol kafeik asit, kafur, kapsaisin, chlorogenic asit, curcumene, gingerols, sesquiphellandrene, zingiberene, reçine, nişasta, yağ, protein.

Kanser ve Zingibar officinale

Zingibar officinale bitkisi son zamanlarda Kanserle Savaşta “destekleyici tedavi olarak” kullanılmaktadır. Dünyada azımsanmayacak sayıdaki bilim adamı Zingibar officinalein “Kanserle ve buna benzer tehlikeli hastalıklarla” Savaşta “destekleyici tedavi olarak” kullanılabileceğini kabul etmektedir.

Ferula Elaeochytris: Kaş Geliştirici Güç Arttırıcı
Ferula Elaeochytris kökleri toz haline getirilip bal ile karıştırılarak kudreti arttırıcı olarak yıllardır kullanılıyor. Buna halk arasında ‘kocakarı ilacı’ denir. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey olmasa da uygulamada görülen faydaları bu bitkinin bir takım afrodizyak özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Savaş yıllarında bile askerlerin güçlenmesi için bu bitkinin tomurcuklarının yedirildiği söylenir

Doğal bir afdodizyak istemisiniz? TÜRKİYE’DE doğal ortamda Yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı.TÜRKİYE ‘de doğal ortamda Yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine araştırmacılar, bu şifalı otun ilaç sanayisinde kullanılması gerektiğini ifade etti. Araştırmacılar ayrıca bu bitkinin cinsel gücü artırıcı ilaç olarak kullanılan Viagra’ya Hammadde olabilecek nitelikte olduğunu da dile getirdi.

Ferula Elaeochytris Faydaları ve Etkileri: Cinsel gücü ve isteği arttıran, etkili bir afrodizyak bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttıran etkileri vardır. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermekte yardımcıdır. Sinirleri rahatlatıcı özelliği vardır. Astım ve bronşit için faydalı bir bitkidir.

Quinquina: İştah Açıcı – Kuvvetlendirici

Iştahsızlık, sindirim bozukluklarından; şişkinlik ve hazımsızlığa karşı kullanılır. Dermansızlık ve halsizlik gibi durumlarda vücudu kuvvetlendirici ve dinçleştirici özelliği vardır. Ateş düşürür. Nevralji, sıtma, grip, bulaşıcı hastalıklarda da Fayda sağlar. Kalp ağrıları, kalp çarpıntısı gibi hallerde kullanılır.

Isırgan Otu: Kan Yapıcı – Antioksidan – güçlendirici
Vücutta hücre yenilenmesini saglayan Isırgan otu; alyuvar yapımını artırıyor. Yaprak ve sürgünleri salata şeklinde veya pişirilerek yenildiğinde, kansere karşı etkili oluyor.

Temel niteliklerden dolayı Romatizma ve gut, romatizmal eklem deformasyonları, böbrek ve idrar yolları iltihabı, ve safrakesesi taşı, güçsüzlük ve bitkinlik halleri, Kansızlık ve alyuvarlar eksikliği, demir eksikliği, tüm şiddetli baş ağrıları, Prostat büyümesi, mide ve bağırsak ülseri, böbrek teşhis edilemeyen Alerjik rahatsızlıklar (bahar nezlesi dahil), egzama, ergenlik sivilceleri ve fistüllere karısı etkili oluyor. Bu Hastalıklara karşı uygulanacak yaprak Çayı tedavisi, 2-4 hafta süreli kürler halinde uygulanabilir.

Tohumlar, öncelikle organizmayı Uyarıcı, güçlendirici ve savunma gücünü artırıcı özelliklere sahip olduğu için, yaşlılarda güçlendirici amaçlı olarak kullanılabilir. Yeşil Isırgan otu, Sapin dibinden kesilerek, Romatizma, gut, eklem deformasyonu, siyatik ve lumbagoya karşı, doğrudan hasta bölgeye sürülerek de kullanılabilir. Yakıcı bitkinin tüylerinin deriyi tahriş etmesiyle, uzun süreli, rahatlatıcı bir sıcaklık oluşur ve ağrı diner.

Kore Kırmızı Gingseng: Cinsel Güç Arttırıcı – Afrodizyak – Gençleştirici

Panax Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde binlerce yıldır kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam Süresini artıracağı belirtilmektedir.

İnsanlar üzerinde yapılan Yayınlanmış çalışmaların birinde, erektil disfonksiyonu olan 3 boyunca kırmızı Kore ginsengi alan 30 ay ve erkekte görülen seks performansı artışının, placebo alan gruptaki erkeklere göre çok daha fazla olduğu kaydedilmiştir. Geçen yirmi yılda ginsengin seks arzusunu arttırıcı bir özelliğinin olup olmadığı konusunda sayısız klinik çalışma yapıldı. Hayvanlar üzerinde yapılan bazı deneyler Asya ginsenginin erektil disfonksiyonu tedavi ettiği görülmüştür

Arı sütü Polen-İştah açıcı – Kilo Aldırıcı ve sayısız Fayda

Arı poleni faydaları açısından öncelikle güçlü bir besin olma özelliği ile karşımıza çıkar. Arı poleni 96 çeşitten daha fazla besini kapsar ve bu besinlerin her biri, insan yaşamını desteklemek için gereklidir. Arı poleninin% 40’ı oluşur ve yaklaşık olarak tamamı herhangi bir bozulmaya uğramadan ya ya Vücudumuz da metabolizma tarafından kullanılabilir durumdadır proteinden.

Arı poleni 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana anti oksidanları içerir ve Folik asit kompleks. Arı poleni zaman zaman’en mükemmel besin olarak da anılır.

Polendeki Vitamin: aspartik asit, glutanik asit, alanin, arginin, cystin, glisin, Histidin, İzolösin, losin, Lisin, Mefiyonin, Fenilalanin, Prolin, Serin threonin, Triptofan, Trisin, Valin.

Polendeki vitaminler: B (Tiamin), B2 (Riboflavin), B3 (Vitamin PP), B5 (Asit pentotenik), B6 (Pridoksin), B7 (Mesoinositol), B8 (Vitamin H, Biyotin), B9 (Folik Asit), B12 (Siano kobalamin ), Vitamin C, D, E, provitamin A, (özelleikle B Vitaminleri suda eriyerek vücuttan atıldıklarından her gün alınmaları gerekmektedir.)

Polendeki mineral maddeler: Kalsiyum, klor, demir, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum ve silisyum

Bunların dışında Kilo Aldırıcı keçiboynuzu – Fülfül – Vanilya ve Kebabiye içermektedir

Kullanım Şekli:
Sabah Öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1 çorba kaşığı W-MAX, süte, meyve suyuna veya yoğurda karıştırarak yenilirek kullanılır.

eczanemizde.com Sitesine neden üye olmalıyım?
• eczanemizde.com, Üyelerine özel kampanyalar ve indirim avantajları sağlar.

• eczanemizde.com, 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile % 100 güvenli alışveriş garantisi verir.

• eczanemizde.com, Sizi TANIR, Daha sonra satın almak istediğiniz ürünleri unutmaz bilgilerinizi saklı tutar ve Fatura adresi.

• eczanemizde.com, Müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için TIKLA

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: